Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Technologia biometryczna

Technologia biometryczna

Biopanel to zaawansowany system komunikacji, w którym została wykorzystana technologia biometryczna.

Biopanel doskonale sprawdza się tam, gdzie system komunikacji za pomocą poczty elektronicznej czy telefonu, ze względu na specyfikę pracy, nie jest możliwy. Dzięki temu rozwiązaniu osoby odpowiedzialne za konkretne zadania mogą bieżąco reagować na pojawiające się sytuacje.

Więcej

Technologia biometryczna

Pomiary biometryczne

Pomiary biometryczne wspomagają procesy zarządzania czasem pracy i płatnościami.

Są niezwykle przydatne wszędzie tam, gdzie ze względu na specyfikę pracy, na przykład w pracy zmianowej, jest potrzeba dokładnego podawania czasu pracy, a od czasu pracy zależy wysokość wynagrodzenia. Technologia eliminuje możliwość podawania nieprawdziwych informacji o czasie pracy.

Zaawansowana technologia

Dzięki zaawansowanej technologii obliczanie wynagrodzeń na podstawie czasu pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi staje się prostsze.

Rozwiązujemy problem podawania nieprawdziwych informacji. Oferujemy rzetelne i dokładne dane, które są konieczne nie tylko w relacji pracodawca – pracownik, ale także w relacji pracownik – pracownik.

"Oferujemy rzetelne i dokładne dane, które są konieczne nie tylko w relacji pracodawca – pracownik, ale także w relacji pracownik – pracownik"


Masz pytania?

Kontakt