11 czerwca, 2015

Budowanie długotrwałych relacji podstawą w rekrutacji

Zadaniem Konsultanta jest budowanie kariery i wizerunku potencjalnego pracownika, diagnoza jego potrzeb i możliwości oraz odkrywanie często niewykorzystanego jeszcze potencjału. Udane projekty rekrutacyjne są kluczowe dla trzech stron – przedsiębiorstwa poszukującego pracownika, osoby poszukującej pracy i samego Konsultanta.

Budowanie długotrwałych relacji jest podstawą w rekrutacji. Konsultant, jako profesjonalny doradca, musi posiadać szerokie kompetencje i być biegły w dopasowaniu możliwości przyszłego pracownika do potrzeb przedsiębiorstwa, które poszukuje osób do zatrudnienia.

W Transline Group Polska inwestuje się w wyspecjalizowane Zespoły Konsultatów. Doskonalenie procesów rekrutacji, z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi włącznie, jest w Transline Group ogromną wartością i jednym z największych osiągnięć. Wszystkie zadania związane z rekrutacją zdecydowanie można powierzyć właśnie nam.

Praca Konsultanta ma spory wpływ na życiowe wybory osoby poszukującej zatrudnienia, a także na przedsiębiorstwo, które pracownika potrzebuje. Dlatego Konsultanci w Transline Group Polska stale rozwijają się i podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Robią to nie tylko po to, aby perfekcyjnie wykonywać swoje obowiązki, ale także po to, żeby mieć z pracy satysfakcję.

W Transline Group Polska uważamy, że największą siłą każdej firmy, w tym naszej, jest odpowiednio wyszkolony pracownik o odpowiednich kompetencjach. Dlatego niezależnie od tego czy poszukujesz pracy czy pracownika skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów.