Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Transline Group Polska specjalizuje się w kilku różnych obszarach

Zobacz więcej

Innowacyjne i skuteczne usługi wyspecjalizowanych Zespołów skoncentrowanych na wynikach

Stworzyliśmy różne działy: przemysłowy, logistyczny, szkoleniowy, techniczny, dostaw do domu oraz obszar stałego zatrudnienia. Każdy z nich formowany jest przez ludzi, którzy zrobią wszystko, aby dostarczyć doskonałą, niezawodną i sprawną obsługę.

Kreujemy najbardziej efektywne rozwiązania dopasowane do szczególnych potrzeb w absolutnie każdym obszarze, którym się zajmujemy. Nasza szeroka i kompletna oferta usług gwarantuje wyjątkową jakość, spójność oraz wymierne efekty.

"Włączanie innowacyjnych rozwiązań do codziennego funkcjonowania Przedsiębiorstwa chroni jego pozycję rynkową. Tylko nieliczni potrafią to rozumieć i zyskiwać przewagę nad innymi."

Piotr Dudziński
General Manager w Transline Group Polska

Przemysł

Posiadamy niezwykłą zdolność do natychmiastowych reakcji na dynamicznie zmieniające się potrzeby. Dlatego obszar rekrutacji w branży przemysłowej jest nam tak bardzo bliski.

Doskonała obsługa, wydajność, wyjątkowe zaangażowanie i wkład w budowanie relacji. Te wartości przekładają się na sukcesy współpracujących z Transline Group Polska firm. Wymiernie określone cele biznesowe, efektywność i skuteczność działań pozwalają stworzyć i utrzymywać sprawne struktury dobrze prosperującego biznesu.

Proponujemy dedykowane rekrutacje we wszystkich gałęziach branży: magazyny, produkcja, logistyka, gastronomia, FMCG/CPG, e-commerce i elektronika.

 

Więcej

Logistyka

Jesteśmy Twoim partnerem w rekrutacji. Dostarczamy skuteczne rozwiązania, które wypływają z potrzeb biznesowych naszych Klientów.

Posiadamy wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu wykwalifikowanych kierowców zatrudnianych w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Gwarantujemy ciągłość i najwyższą jakość usług.

Więcej

Technika

Zakres usług w obszarze branży technicznej jest przez nas w tej chwili dynamicznie rozwijany. Zapewniamy ponad tysiąc kontraktów dla wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznych każdego dnia.

W krótkim czasie odpowiadamy na nowe potrzeby rynku, gwarantując nowoczesne, elastyczne i kreatywne rozwiązania. Doskonale znamy branżę techniczną i mamy wgląd w jej potrzeby. To klucz do naszego wspólnego sukcesu.

 

Więcej

Szkolenia

Osiągamy założenia biznesowe przedsiębiorstw poprzez przeprowadzanie dedykowanych procesów szkoleniowych wśród pracowników. Zwiększamy wydajność i produktywność. Nasz cel to zapewnić pracownikom rozwój ich naturalnych umiejętności.

Posiadamy własne, nowoczesne Centrum Szkoleniowe. Dlatego możemy doradzać, edukować i aktywizować pracowników w niemal każdym zakresie. Prowadzimy najbardziej aktualne i skuteczne kursy oraz szkolenia.

Więcej

Stałe zatrudnienie

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania na rynku pracy tymczasowej, ale nie tylko. Specjalizujemy się również w rekrutacji pracowników w różnych sektorach, na różne stanowiska kierownicze, dla podmiotów poszukujących pracowników na stałe.

Zapewniamy najlepszych! Jak to robimy? Wykorzystujemy własne doświadczenie, potencjał i umiejętności. Ponieważ skutecznie zbudowaliśmy swoje struktury, równie doskonale potrafimy tworzyć struktury dla innych.

Więcej

Masz pytania?

Kontakt