Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Staff IN specjalizuje się w obszarach:

Zobacz więcej

Innowacyjne i skuteczne usługi wyspecjalizowanych Zespołów skoncentrowanych na wynikach

Stworzyliśmy działy: przemysłowy, logistyczny, szkoleniowy, oraz obszar stałego zatrudnienia. Każdy z nich formowany jest przez ludzi, którzy zrobią wszystko, aby dostarczyć doskonałą, niezawodną i sprawną obsługę.

Kreujemy najbardziej efektywne rozwiązania dopasowane do szczególnych potrzeb w absolutnie każdym obszarze, którym się zajmujemy. Nasza szeroka i kompletna oferta usług gwarantuje wyjątkową jakość, spójność oraz wymierne efekty.

"Włączanie innowacyjnych rozwiązań do codziennego funkcjonowania Przedsiębiorstwa chroni jego pozycję rynkową. Tylko nieliczni potrafią to rozumieć i zyskiwać przewagę nad innymi."

Piotr Dudziński
CEO w Staff IN

Przemysł

Posiadamy niezwykłą zdolność natychmiastowej reakcji na dynamicznie zmieniające się potrzeby, stąd obszar rekrutacji w branży przemysłowej jest nam szczególnie bliski.

Doskonała obsługa, wydajność i wyjątkowe zaangażowanie w budowanie relacji są czynnikami, które leżą u podstaw sukcesu przedsiębiorców współpracujących ze STAFF IN.
Wymiernie określone cele biznesowe, efektywność i skuteczność działań pozwalają stworzyć i utrzymywać sprawne struktury dobrze prosperującego biznesu.

Proponujemy dedykowane rekrutacje we wszystkich gałęziach branży: magazyny, produkcja, logistyka, gastronomia, FMCG/CPG, e-commerce i elektronika.

 

Więcej

Szkolenia

Osiągamy założenia biznesowe przedsiębiorstw poprzez przeprowadzanie dedykowanych procesów szkoleniowych wśród pracowników. Zwiększamy wydajność i produktywność. Naszym celem jest umożliwienie pracownikom rozwoju ich naturalnych umiejętności.

Posiadamy własne, nowoczesne Centrum Szkoleniowe. Możemy zatem doradzać, edukować i aktywizować pracowników w niemal każdym zakresie. Prowadzimy najbardziej aktualne i skuteczne kursy oraz szkolenia. Doradzamy, edukujemy i aktywizujemy pracowników w niemal każdym zakresie.

Więcej

Stałe zatrudnienie

Dostarczanie kompleksowych rozwiązań na rynku pracy tymczasowej nie jest naszym jedynym obszarem działania. Skutecznie rekrutujemy pracowników na stałe, w różnych sektorach i na licznych stanowiskach, także kierowniczych.

Zapewniamy najlepszych! Jak to robimy? Wykorzystujemy własne doświadczenie, potencjał i umiejętności. Skutecznie zbudowaliśmy własne struktury, dlatego równie efektywnie potrafimy tworzyć struktury dla innych.

Więcej

Masz pytania?

Kontakt