Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Logistyka

Jesteśmy Twoim partnerem w rekrutacji. Dostarczamy skuteczne rozwiązania, które wypływają z potrzeb biznesowych naszych Klientów.

Posiadamy wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu wykwalifikowanych kierowców zatrudnianych w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Gwarantujemy ciągłość i najwyższą jakość usług.

Oferty pracy
125+ Liczba obsługiwanych przedsiębiorstw
3000+ Zapewniamy tysiące kontraktów każdego dnia

Jak działa Transline Group Polska?

Każdy z naszych kierowców otrzymuje gruntowne przeszkolenie. Postępy, umiejętności i kwalifikacje – wszystko jest monitorowane, a do szkolenia kierowców wykorzystywany jest innowacyjny symulator jazdy producentów Boeinga 747.

Posługiwanie się innowacyjnym symulatorem jazdy umożliwia sprawdzenie i szkolenie umiejętności kierowców praktycznie w każdych warunkach! Na oblodzonej drodze, z ograniczoną widocznością i wśród innych potencjalnych zagrożeń. Dzięki symulatorowi wszystko dzieje się bezpiecznie i jest w pełni kontrolowane.

Chcemy przyciągać najlepszych! Dlatego inwestujemy w innowacyjne narzędzia i techniki.

To absolutnie innowacyjne podejście powoduje, że wśród całej, pracującej przez 24 godziny na dobę floty, zdarzenia losowe mają miejsce niezwykle rzadko, a nasi Klienci otrzymują ekonomiczne, efektywne i skuteczne usługi.

“Posiadamy wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu wykwalifikowanych kierowców”

Dalczego Transline?

Doskonała obsługa

Najwyższe kwalifikacje

Niezbędne wsparcie

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.