Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Przemysł

Posiadamy niezwykłą zdolność natychmiastowej reakcji na dynamicznie zmieniające się potrzeby, stąd obszar rekrutacji w branży przemysłowej jest nam szczególnie bliski.

Doskonała obsługa, wydajność i wyjątkowe zaangażowanie w budowanie relacji są czynnikami, które leżą u podstaw sukcesu przedsiębiorców współpracujących ze STAFF IN.
Wymiernie określone cele biznesowe, efektywność i skuteczność działań pozwalają stworzyć i utrzymywać sprawne struktury dobrze prosperującego biznesu.

Proponujemy dedykowane rekrutacje we wszystkich gałęziach branży: magazyny, produkcja, logistyka, gastronomia, FMCG/CPG, e-commerce i elektronika.

 

Oferty pracy
14+ Liczba centrów rekrutacji stałych pracowników w Europie
100+ Liczba stałych pracowników zatrudnianych każdego tygodnia

Jak działa Staff In?

Nieustannie poszukujemy sposobów na wprowadzenie jak najbardziej efektywnych i skutecznych metod działania. Kierujemy się doświadczeniem zdobytym we wdrażaniu innowacyjnych technologii, zaprojektowanych tak aby maksymalnie zwiększać korzyści biznesowe.

Inwestujemy w ludzi, bo dobrze zarządzane i odpowiednio wyspecjalizowane Zespoły to jedna z największych naszych wartości i osiągnięć. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników poprzez staże, dedykowane szkolenia i możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych.

Nasza kompleksowa i pełna obsługa, zapewnia wsparcie wszędzie tam, gdzie jest ono niezbędne.

“Dedykowane rekrutacje we wszystkich gałęziach branży przemysłowej”

Dlaczego Staff In?

Doskonała obsługa

Najwyższe kwalifikacje

Niezbędne wsparcie

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wybierz specjalizację