Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Przemysł

Posiadamy niezwykłą zdolność do natychmiastowych reakcji na dynamicznie zmieniające się potrzeby. Dlatego obszar rekrutacji w branży przemysłowej jest nam tak bardzo bliski.

Doskonała obsługa, wydajność, wyjątkowe zaangażowanie i wkład w budowanie relacji. Te wartości przekładają się na sukcesy współpracujących z Transline Group Polska firm. Wymiernie określone cele biznesowe, efektywność i skuteczność działań pozwalają stworzyć i utrzymywać sprawne struktury dobrze prosperującego biznesu.

Proponujemy dedykowane rekrutacje we wszystkich gałęziach branży: magazyny, produkcja, logistyka, gastronomia, FMCG/CPG, e-commerce i elektronika.

 

Oferty pracy
125+ Liczba obsługiwanych przedsiębiorstw
15,000+ Zapewniamy tysiące kontraktów każdego dnia

Jak działa Transline Group Polska?

Bez przerwy poszukujemy sposobów na wprowadzanie jak najbardziej efektywnych i skutecznych metod. Wszystkie nasze działania wynikają z ogromnego doświadczenia we wdrażaniu innowacyjnych technologii, zaprojektowanych tak, aby maksymalnie zwiększały korzyści biznesowe.

Inwestujemy w ludzi, bo dobrze zarządzane i odpowiednio wyspecjalizowane Zespoły to jedna z największych naszych wartości i osiągnięć. Rozwijamy naszych pracowników poprzez staże, dedykowane szkolenia i możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych.

Nasza kompleksowa i pełna obsługa, zapewnia wsparcie wszędzie tam, gdzie jest ono niezbędne.

“Dedykowane rekrutacje we wszystkich gałęziach branży przemysłowej”

Dlaczego Transline?

Doskonała obsługa

Najwyższe kwalifikacje

Niezbędne wsparcie

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.