Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Stałe zatrudnienie

Dostarczanie kompleksowych rozwiązań na rynku pracy tymczasowej nie jest naszym jedynym obszarem działania. Skutecznie rekrutujemy pracowników na stałe, w różnych sektorach i na licznych stanowiskach, także kierowniczych.

Zapewniamy najlepszych! Jak to robimy? Wykorzystujemy własne doświadczenie, potencjał i umiejętności. Skutecznie zbudowaliśmy własne struktury dlatego równie efektywnie potrafimy tworzyć struktury dla innych.

Oferty pracy
14+ Liczba centrów rekrutacji stałych pracowników w Europie
100+ Liczba stałych pracowników zatrudnianych każdego tygodnia

Jak działamy?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej strukturze. Mamy doświadczenie w budowaniu ukierunkowanych, solidnych i bardzo skutecznych rozwiązań dotyczących stałego zatrudnienia w różnych sektorach.

Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska kierownicze różnego szczebla. Wyselekcjonowani przez nas kandydaci wyposażeni są w kompetencje i umiejętności, które pozwalają z korzyścią uzupełnić struktury współpracujących z nami firm. Zapewniamy wyłącznie najlepszych!

Wszystko, co proponujemy pozwala przekraczać granice i zdobywać założone cele. Stworzyliśmy własne, skuteczne struktury. Potrafimy je doskonale tworzyć także dla innych.

“Skutecznie zbudowaliśmy własne struktury. Równie doskonale potrafimy tworzyć struktury dla innych.”

Dlaczego Staff IN?

Doskonała obsługa

Najwyższe kwalifikacje

Niezbędne wsparcie

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wybierz specjalizację