Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Technika

Zakres usług w obszarze branży technicznej jest przez nas w tej chwili dynamicznie rozwijany. Zapewniamy ponad tysiąc kontraktów dla wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznych każdego dnia.

W krótkim czasie odpowiadamy na nowe potrzeby rynku, gwarantując nowoczesne, elastyczne i kreatywne rozwiązania. Doskonale znamy branżę techniczną i mamy wgląd w jej potrzeby. To klucz do naszego wspólnego sukcesu.

 

Oferty pracy
2+ Liczba oddziałów specjalizujących się w rekrutacji pracowników technicznych
1000+ Zapewniamy tysiące kontraktów każdego dnia

Jak działa Transline Group Polska?

Bliska współpraca oparta na budowaniu relacji sprawia, że potrafimy rozumieć szczególne potrzeby obszaru, którym jest branża techniczna. Skutecznie odpowiadamy zarówno na aktualne potrzeby branży, jak i adekwatnie w krótkim czasie reagujemy wtedy, kiedy pojawiają się zmienne.

Zapewniamy stabilizację i stały, zrównoważony rozwój. Pracujemy tak, aby sprostać nawet największym wymaganiom. Reagujemy elastycznie, bo mamy wiedzę i zasoby, które nam na to pozwalają.

Zapewniamy najlepszych pracowników i wdrażamy trwałe rozwiązania. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z ogromnymi oczekiwaniami wobec wsparcia, które oferujemy.

"Reagujemy adekwatnie i elastycznie, bo mamy wiedzę i zasoby, które nam na to pozwalają"

Dlaczego Transline?

Doskonała obsługa

Najwyższe kwalifikacje

Niezbędne wsparcie

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.