Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Specjalizacje

Szkolenia

Osiągamy założenia biznesowe przedsiębiorstw poprzez przeprowadzanie dedykowanych procesów szkoleniowych wśród pracowników. Zwiększamy wydajność i produktywność. Nasz cel to zapewnić pracownikom rozwój ich naturalnych umiejętności.

Posiadamy własne, nowoczesne Centrum Szkoleniowe. Dlatego możemy doradzać, edukować i aktywizować pracowników w niemal każdym zakresie. Prowadzimy najbardziej aktualne i skuteczne kursy oraz szkolenia.

Oferty pracy
3+ Liczba naszych punktów szkoleniowych w Wielkiej Brytanii
100+ Liczba kwalifikacji przyznawanych każdego dnia szkolonym przez nas pracownikom

Jak działa Transline Group Polska?

Uważamy, że siłą każdej firmy jest dobry i odpowiednio przeszkolony do wykonywania swoich zadań pracownik. Dlatego pomagamy pracownikom rozwijać swoje naturalne umiejętności i budować kariery w harmonijnym środowisku pracy.

Szkolenia, które proponujemy są całościowe i spójne. Szkolimy pracowników w stworzonym przez nas Centrum Szkoleniowym. Szkolimy pracowników także w siedzibach współpracujących z nami firm.

Zawsze spełniamy swoją rolę. Dostarczamy dedykowane szkolenia. Doradzamy, edukujemy i aktywizujemy. Wszystkie zadania związane z obszarem szkoleń i kursów możesz zdecydowanie powierzyć nam.

“Zawsze spełniamy swoją rolę. Wszystkie zadania związane z obszarem szkoleń i kursów możesz zdecydowanie powierzyć nam.”

Dlaczego Transline?

Doskonała obsługa

Najwyższe kwalifikacje

Niezbędne wsparcie

Formularz kontaktowy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.