Specjalista ds. Logistyki

Robakowo

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
Miejsce pracy: ROBAKOWO (koło Poznania), wielkopolskie

Opis stanowiska:
– przygotowywanie analiz i raportów,
– kontrola jakościowa i ilościowa,
– prowadzenie dokumentacji jakościowej.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
– terminową wypłatę wynagrodzenia,
– pracę w nowym zakładzie,
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
– pracę w systemie zmianowym,
– szansę na rozwój i AWANS.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
– systematyczność,
– precyzja w wykonywaniu czynności,
– dokładność, skrupulatność.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA NA W/W STANOWISKU

Osoby zainteresowane ofertą o przesłanie aplikacji na adres mailowy: jakubdryja@translinegroup.com z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” lub kontakt telefoniczny: 511 609 424.

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o. – numer w rejestrze zatrudnienia 11088.

Specjalizacja
Przemysł

Lokalizacja
Robakowo