Account Manager

Poznań

Od ponad 27 lat dostarczamy strategiczne rozwiązania rekrutacyjne. Zapewniamy ponad 20 000 pracowników przemysłowych i 4 000 kierowców tygodniowo dla największych brytyjskich firm – tysiące kontraktów pracowniczych dziennie. Posiadamy przeszło 100 oddziałów na całym świecie – w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Kanadzie czy Tajlandii. Nasze obroty wzrosły z 172 mln £ w 2014 roku do 229 mln £ w roku 2015!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ACCOUNT MANAGER
Miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie

Stawiamy na chęci i determinację. Jeżeli jesteś dynamiczną osobą, szukającą możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez ciekawą pracę na nowym projekcie, to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Obowiązki:
– zarządzanie nowym projektem rekrutacyjnym,
– prowadzenie procesów rekrutacji,
– monitorowanie lokalnego rynku pracy,
– budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami,
– przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania:
– samodzielność w pracy,
– umiejętne zarządzanie czasem,
– systematyczność i konsekwencja w działaniu,
– praktyczna znajomość zagadnień z zakresu miękkiego HR,
– orientacja na klienta  i na jakość świadczonych usług,
– znajomość pakietu MS Office.
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– samochód służbowy,
– pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– bardzo miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie

Lokalizacja
Poznań