Kierownik działu księgowości

Wrocław (okolice), Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Rolą Staff In Sp. z o.o. jest otwieranie przed Kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać – profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i nie lubisz monotonii- jesteś dla nas idealnym kandydatem. Sprawdź nas!!

Agencja Pracy Staff In Sp. z o.o. (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) obecnie dla jednego z Klientów zlokalizowanych w Biskupicach Podgórnych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
Region: woj. dolnośląskie

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłową pracą zespołu księgowego
  • nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych, podatkowych i statystycznych (CIT, VAT, GUS)
  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz oraz raportów na potrzeby Zarządu
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane kierunki: rachunkowość, finanse
  • doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych
  • umiejętność interpretowania przepisów prawa podatkowego i rachunkowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność obsługi systemu finansowego SYMFONIA (Finanse i Księgowość, Handel)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • systematyczność, dokładność i terminowość
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy:

  • darmowy dojazd dla pracowników z poza Wrocławia
  • umowę o pracę
  • kartę Benefit Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacja@staffin.pl z dopisaniem klauzuli:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Specjalizacja
    Stałe zatrudnienie