Konserwator

Robakowo

Zobacz wszystkie

Konserwator

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
KONSERWATOR (praca tymczasowa)
Miejsce pracy: Robakowo, wielkopolskie

Opis stanowiska:
– prace związane z utrzymaniem obiektu, przeglądy eksploatacyjne oraz naprawy urządzeń.

Oferta:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– praca w systemie zmianowym,
– opieka koordynatora przez okres zatrudnienia,
– umowa o pracę tymczasową.

Wymagania:
– zdolności manualne typu „złota rączka”, potrzebne do wykonywania bieżących napraw,
– doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektu – mile widziane,
– umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń,
– odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
– umiejętność obsługi komputera,
– dyspozycyjność i zaangażowanie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: joannaskora@translinegroup.com z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” lub kontakt telefoniczny: 531 909 987.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o. – numer w rejestrze zatrudnienia 11088.

Specjalizacja
Przemysł

Lokalizacja
Robakowo