Konsultant ds. Rekrutacji z językiem ukraińskim

Błonie

Miejsce pracy: Błonie
Numer referencyjny: KDR/0915/BŁ

Zadania:
– aktywne pozyskiwanie Kandydatów na pracowników z Polski i Ukrainy,
– rekrutacja i selekcja Kandydatów,
– budowanie dobrych relacji z Klientami i Kandydatami, w tym pomoc
Kandydatom w relokacji i wypełnianiu stosownych dokumentów,
– organizacja spotkań rekrutacyjnych w terenie,
– prace administracyjno-biurowe.

Od kandydatów oczekujemy:
– dobrej znajomości języka polskiego, umożliwiającej swobodną komunikację,
– dobrej znajomości języka ukraińskiego i/ lub rosyjskiego
– zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
– umiejętności pracy pod presją czasu,
– bardzo dobrej obsługi komputera (pakiet Office),
– gotowości do krótkich wyjazdów służbowych,
– prawa jazdy kat. B.

Kandydatom oferujemy:
– interesującą pracę w branży HR, doradztwa personalnego i rekrutacji,
– pracę w miłej atmosferze, w młodym, prężnie rozwijającym się zespole,
– możliwość uczestniczenia w ciekawym projekcie,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– stabilne zatrudnienie,
– możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie,
– służbowy telefon i laptop.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie

Lokalizacja
Błonie