Operator Maszyn Wtryskowych/Operator EPS

Nowa Wieś Wrocławska

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (10 km za Wrocławiem)

Zakres obowiązków:
– obsługa maszyny produkcyjnej m.in. wtryskarki,
– kontrola jakości półproduktów i gotowych produktów,
– pakowanie elementów z plastiku oraz materiałów styropianowych.

Oferujemy:
– oferta pracy tymczasowej na pełen etat,
– praca w systemie zmianowym (7-15, 15-23, 23-7),
– atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz kontynuowania współpracy przez bezpośrednie zatrudnienie – oferta skierowana jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet – bezpłatny dojazd z Wrocławia oraz oraz busem po dwóch trasach:
1. Bielawa – Dzierżoniów – Tuszyn – Książnica – Sulisławice – Świątniki – Sobótka – Rogów Sobócki – Mirosławice – Siedlakowice – Nowa Wieś Wrocławska,
2. Kąty Wrocławskie – Sadków – Zabrodzie – Wrocław Krzyki – Nowa Wieś Wrocławska.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Logistyka