Operator Linii Produkcyjnej

Pruszków

Miejsce pracy: Pruszków, mazowieckie

Obowiązki:
– obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych (obróbka szkła),
– udział w projektach poprawy produktywności stanowiska pracy.

Wymagania:
– wykształcenie co najmniej zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
– solidne, rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,
– gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub/i suwnic,
– doświadczenie w magazynie i/lub logistyce.

Oferujemy:
– pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku ,
– rozwój osobisty, szkolenia,
– świadczenia pracownicze zgodne z prawem pracy, fundusz socjalny,
– atrakcyjne ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Przemysł

Lokalizacja
Pruszków