Operator – Pomocnik Technika

Piaseczno

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr ref. O-PT/0915/PIA

Zadania:
– czynności pomocnicze w procesie naprawy sprzętu elektronicznego (test końcowy, aktualizacja oprogramowania),
– wymiana prostych elementów mechanicznych,
– kontrola jakości.

Oczekiwania:
– wykształcenie średnie,
– zdolności manualne, precyzja,
– chęć zdobycia nowych umiejętności,
– obsługa komputera w podstawowym zakresie,
– umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– dogodną lokalizację biura (tuż obok przystanku autobusowego linii ZTM jadącej z Metro Wilanowska),
– świadczenia pozapłacowe: karta Multisport, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie

Lokalizacja
Piaseczno