Operator Wózka Widłowego/Magazynier

Olsztyn

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:
– operowanie wózkiem widłowym
– lokowanie towarów na lokalizacje magazynu
– przygotowanie towaru do wysyłki
– praca ze skanerem

Od Kandydatów oczekujemy:
– uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym i/ lub doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym
– wykształcenie minimum zawodowe
– chęć do pracy
– samodzielność, odpowiedzialność
– sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
– atrakcyjne wynagrodzenie
– szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja
Olsztyn