Pracownik Działu Produkcji

Wałbrzych

Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref. PDP/0216/WAŁ

Opis stanowiska:
– obsługa linii montażowej,
– sprawdzanie detali.

Wymagania:
– spostrzegawczość i dbałość o szczegóły,
– sumienność i pracowitość,
– dyspozycyjność,
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– mile widziane doświadczenie na produkcji w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia,
– motywacyjny system wynagradzania (coroczne podwyżki, premie miesięczne),
– możliwość awansu i rozwoju,
– pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Technika

Lokalizacja
Wałbrzych