Pracownik Kontroli Stocku

Swadzim

Miejsce pracy: Swadzim
Nr ref. PKS/0615/SW

Opis stanowiska:
– wyjaśnianie rozbieżności stanów magazynowych, sporządzanie raportów,
– znajomość zasad pracy z systemami WMS,
– przeprowadzenia inwentaryzacji towarów w magazynie,
– minimalizacja strat magazynowych,
– precyzyjna realizacja zleceń Klienta zgodnie z przyjętym harmonogramem zadań,
– koordynacja procesów między działami w zakresie wymogów Klienta pod względem kontroli przemieszczeń asortymentu,
– wydawanie odpowiednich dokumentacji dla poszczególnych działów i Klienta w oparciu o system obiegu dokumentów na dziale i pomiędzy działami magazynu, wprowadzanie danych do sytemu,
– nadzór i prawidłowe archiwizowanie dokumentacji magazynowej.

Od Kandydatów oczekujemy:
– minimum rocznego doświadczenie w kontroli stocku na magazynie dystrybucyjnym,
– znajomości zasad obrotu towaru w magazynie,
– umiejętności obsługi komputera, znajomości pakietu Office (w tym Excel),
– dyspozycyjności (praca również w weekendy),
– dokładności, sumienności,
– wykształcenia min. średniego,
– uprawnień do obsługi wózka widłowego połączonych z praktyką.

Kandydatom oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową,
– pracę na 3 zmiany,
– atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Logistyka

Lokalizacja
Swadzim