Pracownik Magazynowy

Świebodzin

PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Miejsce pracy: Świebodzin, lubuskie
Nr ref.: PM/0117/ŚWIE

Opis stanowiska pracy:
– proste prace fizyczne przy pakowaniu odzieży,
– skanowanie towaru,
– wprowadzanie danych do komputera,
– weryfikacja czy odesłany przez klienta towar nie jest uszkodzony.

Od kandydatów oczekujemy:
– gotowości do pracy w systemie zmianowym,
– spostrzegawczości i dbałości o szczegóły,
– umiejętności pracy w zespole.

Kandydatom oferujemy:
– pracę w systemie zmianowym,
– ofertę pracy tymczasowej,
– atrakcyjny system premiowania,
– opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
– darmowy dojazd z wybranych tras.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem ref. na adres mailowy: swiebodzin@transline.co.uk z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” lub kontakt telefoniczny: 570 689 828.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Logistyka

Lokalizacja
Świebodzin