Pracownik Magazynu

Robakowo

Miejsce pracy: Robakowo koło Poznania, wielkopolskie
Stanowisko: Pracownik Magazynu

Opis stanowiska:
– wykonywanie prostych czynności magazynowych,
– przyjmowanie, wydawanie i komplementacja towaru.

Oferta:
– możliwość zdobycia doświadczenia w nowo otwartej firmie,
– stałość zatrudnienia,
– praca tymczasowa w systemie zmianowym,
– opieka koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
– umowa o pracę,
– szansa na rozwój i AWANS,
– możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta.

Wymagania:
– dyspozycyjność,
– dobra organizacja pracy,
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA NA W/W STANOWISKU

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: joannaskora@translinegroup.com z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” lub kontakt telefoniczny: 531 909 987.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o. – numer w rejestrze zatrudnienia 11088.

Specjalizacja
Przemysł

Lokalizacja
Robakowo