Regionalny Przedstawiciel Handlowy

śląskie

Miejsce pracy: Gliwice, Katowice
Nr ref.: RPH/DOL/0916

Zakres obowiązków:
– pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie rozmów handlowych,
– ustalanie warunków współpracy oraz przygotowanie ofert,
– współpraca z zespołem spedytorów,
– analiza rynku w celu dalszego rozwoju firmy,
– reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych, na spotkaniach biznesowych,
– utrzymywanie najwyższej satysfakcji klienta.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu logistyki, transportu, zarządzania, ekonomii),
– doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane doświadczanie w branży TSL),
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
– doświadczenie w osiąganiu wyników sprzedażowych i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami,
– doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
– umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz asertywność w działaniu,
– gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
– pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
– narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
– możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie

Lokalizacja
śląskie