Sales Manager

cała Polska

Oferta pracy kierowana do osób zamieszkujących w całej Polsce: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.
Nr ref. SM/0116/WRO

Opis stanowiska
– aktywna sprzedaż usług HR na terenie całej Polski,
– przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie kontraktów,
– budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami firmy,
– dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:
– min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami,
– mile widziane doświadczenie w sektorze pracy tymczasowej, usług outsourcingowych,
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
– kreatywność i elastyczność,
– umiejętności negocjacyjne,
– ukierunkowanie na sukces,
– prawo jazdy kat. B,
– gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce o międzynarodowym zasięgu,
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– samodzielność w działaniu,
– niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie

Lokalizacja
cała Polska