Specjalista ds. Kadr i Płac

Biskupice Podgórne

Stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Obowiązki:
– nadzór nad dokumentacją kadrowo-płacową firmy,
– kierowanie ewidencją czasu pracy,
– przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
– obliczanie wynagrodzeń pracowników,
– rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym,
– przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe,
– obsługa programu płacowo-kadrowego wykorzystywanego przez firmę.

Wymagania:
– wykształcenie minimum średnie,
– minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac,
– znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych oraz innych przepisów związanych z rozliczaniem wynagrodzeń,
– znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
– umiejętności organizacyjne, dokładność, sumienność.

Oferujemy:
– umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
– bezpłatny dojazd z wielu miejscowości,
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i możliwość podniesienia kwalifikacji,
– pracę w godzinach 7:00-15:00.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: joannaskora@translinegroup.com z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie