Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Błonie woj.mazowieckie

Szukasz nowych wyzwań? Jesteś osobą kreatywną i pasjonuje Cię poznawanie nowych ludzi? Uwielbiasz pomagać innym? Potrafisz przekonać i zarazić innych do swoich pasji? Świetnie! Masz wyjątkową okazję dołączyć do świetnego, zgranego zespołu. Zapraszamy!

Do naszego oddziału w Błoniu poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji, który nie boi się wyzwań, lubi dzielić się swoją wiedzą , jest zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony. Może to właśnie Ty będziesz miał/a realny wpływ na prowadzenie i koordynowanie projektów rekrutacyjnych, kontaktowanie się z kandydatami, naszymi partnerami biznesowymi oraz budowanie pozycji naszej marki na terenie Polski.

Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, jeśli jesteś osobą poszukującą nowych wyzwań i nie lubisz monotonii- jesteś dla nas idealnym kandydatem. Sprawdź nas!!

Miejsce pracy: Błonie woj.mazowieckie

Zakres obowiązków:
• samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych
• współpraca z obecnymi Klientami firmy
• aktywna praca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Kandydatami
• pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu różnych źródeł
• prowadzenie dokumentacji, procesów płacowych oraz systematyczne raportowanie wyników pracy przełożonemu poprzez bieżące uzupełnianie raportów
• współpraca z innymi oddziałami firmy
• realizacja obowiązków w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą z innymi konsultantami w oddziale i managerem

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
• znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metod pozyskiwania kandydatów
• gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (w zależności od wymagań projektu), której celem jest realizacja potrzeb Klienta w określonym czasie
• umiejętność pracy w zmieniających się warunkach
• gotowość do pracy również w terenie
• znajomość programu OPTIMA mile widziana
• odpowiedzialność
• przynajmniej dobra znajomość języka ukraińskiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop
• pracę w zgranym, dynamicznym i młodym zespole
• stawiamy na osoby zakładające długofalowy rozwój w firmie, pragnące rozwijać się i podwyższać kwalifikacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@staffin.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Agencja Pracy Tymczasowej Staff In Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 11088.