Spedytor Międzynarodowy z językiem angielskim

Wrocław

Aktualnie dla naszego Klienta (branża spedycja, transport) zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Nr ref SM/0517/ŚWIE

Opis stanowiska:
– organizowanie cyklu usługi spedycyjno-przewozowej,
– kompleksowa obsługa Klientów w przewozach międzynarodowych,
– przyjmowanie zleceń i doradztwo w ich zakresie,
– sporządzanie dokumentacji transportowej,
– poszukiwanie klientów i przewoźników,
– kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Wymagania:
– znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
– doświadczenie w branży min. 2 lata,
– komunikatywność,
– zdolności negocjacyjne,
– samodzielność i dynamizm w działaniu,
– dobra organizacja pracy własnej,
– umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjny system premiowy
– pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
– możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym, z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o. o. – numer w rejestrze zatrudnienia 11088.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie

Lokalizacja
Wrocław