Stażysta w zespole HR

Wrocław

Stanowisko: Stażysta w zespole HR
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Obowiązki:
– przeprowadzenie telefonicznych wywiadów z Kandydatami,
– zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
– administrowanie bazą kandydatów,
– analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych,
– udział w ciekawych projektach.

Wymagania:
– status studenta (mile widziane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Pedagogika, Socjologia, itp.),
– chęć rozwoju w obszarze HR,
– umiejętność pracy w zespole,
– komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
– możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży HR,
– wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę,
– bezpłatny staż w międzynarodowej firmie,
– pracę w centrum miasta.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: joannaskora@translinegroup.com z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)„.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalizacja
Stałe zatrudnienie

Lokalizacja
Wrocław