Team Leader

Robakowo

Zobacz wszystkie

Team Leader

Stanowisko: TEAM LEADER
Miejsce pracy: ROBAKOWO (koło Poznania), wielkopolskie

Oferujemy:
– pracę w NOWO OTWARTYM MAGAZYNIE,
– szansę na ROZWÓJ,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– umowę o pracę,
– pracę od pn-pt w godzinach porannych,
– przyjazną atmosferę pracy.

Opis stanowiska:
– koordynowanie procesu obsługi klienta w magazynie,
– odpowiedzialność za organizowanie, realizację rozładunków i załadunków,
– kontakt z klientem i rozwiązywanie bieżących problemów,
– koordynowanie zasobami ludzkimi,
– raportowanie do przełożonego wydajności, efektywności i innych niezbędnych informacji.

Wymagania:
– doświadczenie w zarządzaniu pracownikami magazynowymi,
– wykształcenie min. średnie,
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
– znajomość obsługi komputera,
– kreatywność i nastawienie na realizację celów.

Osoby zainteresowane ofertą o przesłanie aplikacji na adres mailowy: joannaskora@translinegroup.com lub jakubdryja@translinegroup.com z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” lub kontakt telefoniczny: 531 909 987 lub 511 609 424.

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o. – numer w rejestrze zatrudnienia 11088.

Specjalizacja
Przemysł

Lokalizacja
Robakowo