Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Mobilne LGV – Symulator Jazdy

Mobilne LGV – Symulator Jazdy

W 2013 roku wprowadziliśmy innowacyjne narzędzie – Mobilny Symulator Jazdy LGV producentów Boeinga 747.

Dzięki wykorzystaniu Mobilnego Symulatora Jazdy postępy i umiejętności kierowcy są doskonale monitorowane, a sam kierowca może sprawdzić się w ekstremalnych warunkach.

To absolutnie innowacyjne podejście do szkoleń kierowców powoduje, że zdarzenia losowe podczas pracy na drodze, wynikające z różnych sytuacji, mają miejsce znaczniej rzadziej. Koszty prowadzenia działalności zostają zoptymalizowane.

Więcej

Mobline LGV - Symulator Jazdy

Innowacyjne możliwości

Co potrafi nasz symulator? Potrafi stworzyć wirtualne warunki drogowe, które imitują te rzeczywiste. Włączając w to różne warunki atmosferyczne, różny rodzaj nawierzchni czy różnice w ukształtowaniu terenu.

Kierowca może trenować swoje umiejętności w deszczu, na lodzie, we mgle, podczas bardzo intensywnych opadów śniegu i w innych sytuacjach.

Podczas trwania całego szkolenia symulator naśladuje autentyczne odgłosy otoczenia. Wydaje także dyspozycje samemu kierowcy.

 

Zaawansowane rozwiązania

Symulator został tak wiernie odtworzony w stosunku do prawdziwego pojazdu ciężarowego, jak to tylko obecnie jest możliwe.

Postępy każdego kierowcy są monitorowane. Do wyników nauki można mieć łatwy dostęp. Można również szybko poprawiać własne błędy lub szkolić umiejętności, w których są braki. Symulator podczas jazdy gromadzi odpowiednie dane umożliwiające analizę i wnioskowanie.

"Symulator tworzy wirtualne warunki drogowe imitujące te rzeczywiste"


Masz pytania?

Kontakt