Grudzień 7, 2015

Praca Świebodzin – rekrutujemy!

Agencja Transline Group Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się specjalistycznymi usługami z zakresu rekrutacji pracowników. Mamy naturalną przewagę nad innymi, polegającą na wieloletnim doświadczeniu. Przynosimy korzyści zarówno Pracownikowi, jak i Pracodawcy.

Nasza rozbudowana sieć oddziałów pozwala elastycznie reagować na potrzeby rynku pracy. Znamy nie tylko rynek lokalny czy krajowy, ale również rynek międzynarodowy.

Wypracowane przez nas techniki pozwalają kierować odpowiednich kandydatów na odpowiednie stanowiska. Konsultanci Transline Group Polska są wyspecjalizowani w różnych dziedzinach rekrutacji i zarządzania personelem. Posiadamy Oddziały za granicą i w kilku lokalizacjach w Polsce, między innymi w Świebodzinie: ul. Głogowska 15, 66-200 Świebodzin, tel. 504 443 664. Mamy kompetencje i możliwości, aby jednocześnie zwrócić się do obu zainteresowanych pracą grup, rozpatrując zarówno aspekt rynku pracy ze strony osoby poszukującej zajęcia oraz firmy szukającej Pracownika.

Praca Świebodzin

Jesteśmy rzetelni, przekazujemy wszystkie niezbędne informacje, dbamy o dobre relacje, realizujemy cele aktualne, ale także planujemy kolejne. Prezentujemy najwyższe standardy pracy poprzez dbałość o wszystkie elementy składające się na zatrudnienie odpowiedniego pracownika. Jesteś Pracodawcą lub Pracownikiem i potrzebujesz naszych usług lokalnie, w Świebodzinie lub okolicy? Czekamy na kontakt! Jesteśmy gotowi zająć się wszystkimi Twoimi potrzebami!