Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Zaawansowany Symulator Jazdy Car & Van

Zaawansowany Symulator Jazdy Car & Van

Stworzyliśmy bardzo bezpieczne środowisko, w którym kierowcy kształtują swoje umiejętności nawet w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach zdarzających się realnie w ruchu drogowym.

Podnosimy standardy, poziom bezpieczeństwa na drodze oraz liczbę profesjonalnych kierowców, którzy perfekcyjnie wykonują swój zawód.

Uczymy kierowców szybkiego spostrzegania zagrożeń na drodze i prawidłowych reakcji za kierownicą, ograniczając koszty popełnionego błędu, które w przypadku rzeczywistego zdarzenia na drodze potrafią być dotkliwie wysokie.

Więcej

Zaawansowany Symulator Jazdy Car & Van

Rewolucyjna metoda szkoleniowa

Nasz program szkoleniowy obejmuje praktycznie wszystkie pojazdy – od służbowych samochodów osobowych po 44-tonowe ciężarówki.

Zapewniamy wyjątkowo bezpieczne środowisko, w którym można kontrolować procesy uczenia się w każdych warunkach na drodze.

Pracujemy z najlepszymi i trenujemy najlepszych. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, bez których rozwój nie jest możliwy.

Zaawansowana technologia kształcenia umiejętności

Czego właściwie uczą się kierowcy? Wszystkiego! Ekonomicznej jazdy, spostrzegania zagrożeń, prawidłowych reakcji  na drodze bez ryzyka utraty zdrowia lub życia.

Szkolenia z wykorzystaniem zaawansowanego symulatora zmniejszają ryzyko wystąpienia wypadków na drogach. Koszty optymalizują się. Zdrowie i życie kierowców oraz innych uczestników ruchu drogowego jest maksymalnie ochronione.

"Kierowcy kształtują swoje umiejętności nawet w najbardziej trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach"


Masz pytania?

Kontakt