Top
X
X
X
Logo Small (Retina) Logo Full Small (Retina)

Staff In

Innowacje, doświadczenie i najwyższy poziom oferowanych usług

Kim jesteśmy?

Staff In powstała w 2014 r. na gruncie wieloletniego doświadczenia zdobytego we współpracy z międzynarodowymi agencjami zatrudnienia. To właśnie dzięki pasji i zaangażowaniu osób ją tworzących oraz sztuce budowania relacji wspierających kluczowe wartości, Staff In jest jedną z najlepszych i najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia oferujących kompleksowe i innowacyjne rozwiązania. Wysoki poziom oferowanych usług pozwala przedsiębiorstwom, które z nami współpracują, zbudować i utrzymać przewagę konkurencyjną.

Co zyskujesz współpracując ze Staff In?

Ponad 4 lata doświadczenia w sztuce budowania relacji wspierających kluczowe wartości

Innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dopasowane do Twoich szczególnych potrzeb

Wsparcie wysoko wyspecjalizowanych Zespołów pracujących w interesujących Cię obszarach

Ochronę pozycji rynkowej poprzez włączenie nowych technologii do codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa

Kompleksowe spojrzenie i perfekcyjne scenariusze rozwoju z udziałem innowacji

Nasze wartości

Innowacje

Innowacje są jedną z najważniejszych wartości w Staff In. Tylko posiadanie innowacyjnych narzędzi zapewnia postęp. To innowacje wpływają na poprawę jakości, wydajności i efektywności usług i pracy.

Relacje

Budujemy satysfakcjonujące relacje. Spełniamy, a nawet przekraczamy oczekiwania naszych Klientów. Eksplorujemy nowe obszary i wciąż kreujemy nowe wyzwania. Dlaczego? Dlatego, że chcemy dać naszym Klientom wszystko, co najlepsze - najbardziej niezawodną, skuteczną i sprawną obsługę.

Ludzie

Tworzymy Zespół odpowiadający za zwiększenie efektywności i wydajności, obniżenie kosztów i wzrost sprzedaży. Przynosimy wiele korzyści od samego początku współpracy.

Specjalizacje

Staff In specjalizuje się w różnych obszarach: przemysłowym, logistycznym, szkoleniowym, technicznym oraz w obszarze stałego zatrudnienia. Działamy innowacyjnie i efektywnie, koncentrując się na wynikach.

W tym, co robimy jesteśmy najlepsi. Zaangażowanie w zadania przekuwamy w sukces wszystkich stron. Skutecznie łączymy procesy zarządzania, relacji i procesy szkoleniowe. Zapewniamy tysiące kontraktów pracowniczych każdego dnia!

Zobacz więcej

Innowacje

To innowacje zwiększają efektywność wszystkich usług

Naszym celem jest stanie się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i innowacyjnych przedsiębiorstw. Proponowane przez Staff In innowacje wprowadziły świat rekrutacji w nową erę.
Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, stały rozwój, najwyższa jakość oferowanych usług – to cele, które nieustannie towarzyszą nam w codziennej pracy.

Nasz Zespół

Staff In

To, co stworzyliśmy opiera się na pozytywnej reakcji na możliwość podejmowania nowych wyzwań. Eksplorujemy i kreujemy innowacje. Zrobimy wszystko, co zagwarantuje naszym Klientom skuteczną, niezawodną i sprawną obsługę.

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Kontakt