Agencja dreamsart oferuje projektowanie katalogów z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, jakie poda zleceniodawca oraz jakie będą adekwatne dla danej branży. Broszury promocyjne oraz różne katalogi są efektownymi narzędziami reklamowymi. Z ich użyciem można dotrzeć do wybranej grupy docelowej bez żadnego problemu. Sprawdzą się nie tylko w czasie kampanii reklamowej, ale także na różnych eventach. Eksperci z podanej firmy mogą nawet wykonać koncept dopasowany do wybranego zdarzenia.

Projekt wizualny będzie też zawsze przystosowany do identyfikacji wizualnej marki. Wielostronicowy skład będzie opracowany wzorowo do druku. Kiedy pojawi się taka potrzeba, to będzie również przygotowany w języku obcym. Wszystkie elementy, jakimi są: wykresy, diagramy i ilustracje zostaną wykonane idealnie. W firmie zatrudnieni są też copywriterzy, którzy zajmą się przygotowaniem treści i haseł promocyjnych, jeśli zleceniodawca sobie tego życzy. Foldery, katalogi książkowe a także inne materiały zostaną wykonane w zgodzie z życzeniem klienta, jak i w indywidualnie przez niego wytypowanym rozmiarze. Zleceniodawcy będąc zdecydowanymi na projektowanie katalogów w tej firmie mogą liczyć na ozdobienie całości o dowolne elementy dodatkowe.

Dla przykładu, folia matowa dodaje sporej elegancji, a folia z połyskiem ożywia kolory oraz zwiększy solidność. Do folii z matem może zostać dodawany lakier UV wybiórczy, umożliwiający pokrywanie wybranych elementów. Eksperci mogą także zrobić tłoczenie, akcentując wybrane elementy zamówienia a także realizują wycinanie laserem konkretnych części, takich jak na przykład logo. Abstrahując od tego, jaka postać zostanie wytypowana, całość zostanie pokryta lakierem dyspersyjnym, ochraniając warstwę druku. Propozycja zleceniowa zawiera projekt i wydruk broszury reklamowej, parostronicowych folderów promocyjnych, ale też wielostronicowych wydawnictw.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like