Zamysł na trwający cały rok biznes franczyzowy w stylu street food proponuje Sulaiman Kebab. Ten nadający się do ulokowania w każdym miejscu punkt ma znaczącą przewagę nad lokalami stacjonarnymi. Franczyza kebab może zostać zlokalizowany chociażby na ulicach, na deptakach, na osiedlu lub przy ulicy, na jakiej jest duże natężenie ruchu.

Wtedy nie trzeba się bać o brak klientów. Mająca formę mobilną opcja obniży także wydatki, jakie byłyby niezbędne na adaptację lokalu na restaurację a także na czynsz. Dzięki partnerskiej współpracy bazującej na doświadczeniu specjalistów od franczyzy można oczekiwać regularnie pozyskiwanych zysków. Biznes Kebab zarządzany jest w ten sposób, żeby każdy, niezależnie od faktu, czy będzie mieć praktykę w gastronomii, bądź nie, miał możliwość go poprowadzić.

Franczyzobiorca dostaje stuprocentowo wyposażoną, gotową do pracy przyczepę gastronomiczną. Oferowany kebab jest produktem spożywczym na każdą kieszeń, z tego względu klientów nie zabraknie. Szczególnie, iż do jego przyszykowania dostarczane jest wysokiej jakości mięso a także świeże warzywa. Decydując się na biznes z Sulaiman Kebab można oczekiwać na pomoc opiekuna regionalnego przez cały czas trwania umowy. Dodatkowo udostępnione są usługi serwisowe w wypadku zepsucia się sprzętów. Interes ten umożliwi zarabiać od dziesięciu do 15 tysięcy złotych co miesiąc.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like