Przyczepy gastronomiczne wyznaczone do przekazywania dowolnego rodzaju jedzenia proponuje marka SHINE. Można zdecydować się na to, aby wybierać modele z wyposażeniem podstawowym, jak i na takie, które mają dodatkowe sprzęty. Przykładowo, jeśli ktokolwiek szuka food truck celem otwarcia kawiarni, to może zdecydować się na wyposażenie dostosowane do takiego designu.

Jeśli z kolei będzie podawać dania główne na ciepło, to też koncept zostanie spersonalizowany pod tym kątem. Poszczególne przyczepy są udostępnione w seriach, wobec czego każdy ma możliwość wyszukać odpowiednią pod swoje oczekiwania. Wyposażenie ogólne dopasowane jest do celu, natomiast można dopasować na sposób dowolny inne urządzenia. Summer Series to seria obejmująca food trucki, wyróżniające się blaskiem wręcz lustrzanym.

Oddziałuje na to ręczne wypolerowanie, z użyciem rekomendowanych preparatów, udostępnionych na rynku światowym. Konsumenci mają możliwość wybierać pośród modeli dostępnych z asortymentu, w klasycznym rozmiarze bądź decydować się na dobór modelu projektowanego na bazie spersonalizowanych czynników. W kwocie food trucka otrzymuje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, całkowity system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy z oświetleniem ledowym, układ jezdny a także otwieraną ladę.

Seria Summer Series S cechuje się z kolei zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnie wybranym wybarwieniu. To zleceniodawca podejmie decyzję na równi o kolorze, ale też o wymiarach. Każdy ma szansę zakupić tę przyczepę, która spełni jego oczekiwania pod kątem użytkowania. Oznacza to, że trzeba dokładnie dookreślić, na jaki cel dedykowany jest foodtruck. Nie jest znaczące, czy ktokolwiek chciałby posiadać opcję podstawową, czy może interesuje go chociażby grill, piec, lodówka, bądź automat do lodów. Ustalenie wszystkiego nad wyraz dokładnie jest znaczące, ponieważ pozwoli czuć się pewniej, otwierając taki biznes.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like