Tuningowanie samochodów jest bardzo popularne, zwłaszcza że w niejednym przypadku zrobić to można przy niedużych kosztach. Oczywiście jeżeli ktoś chciałby mocno zmodyfikować silnik i układ zawieszenia to musi się liczyć z większymi kwotami, lecz w przypadku tuningu optycznego nie będzie aż tak drogo. Dlatego też posiadacze aut, którzy by chcieli się wyróżnić, chętnie sięgają po rozmaite możliwości, a jedną z najpopularniejszych jest tuning kół.

Fabryczne obręcze czasami nawet są może i całkiem ładne, lecz ich projektanci raczej nie mają możliwości zbytniego zaszalenia. Całkowicie odmiennie jest, jeżeli ktoś się będzie decydował na felgi JR Wheels. Ten polski producent jest bardzo znany w świecie tunerów, zresztą trudno się dziwić jeśli się spojrzy na jego propozycję. Liczba dostępnych wzorów jest bardzo duża, co daje z jednej strony spore możliwości klientom, lecz jednocześnie sprawia, że czasami trudno podjąć ostateczną decyzję.

Felgi concaver powinny się wyróżniać wyglądem, lecz przy tym muszą pasować do pojazdu właściciela. Nietypowe wzory i kolory czy większa średnica i szerokość – to właśnie na te elementy patrzy się przede wszystkim przy wyborze. Lecz w wielu przypadkach istotna jest również panująca moda i ewentualne trendy. Niektóre modele samochodów są tuningowane od bardzo dawna, i jeśli chodzi o nie zwyczajnie niektórych rzeczy nie wypada założyć, ponieważ nie będzie to dobrze widziane w środowisku. Wybierając superlekkie felgi SL02 trzeba też pamiętać o dwóch istotnych kwestiach.

Nawet jeśli na zdjęciach takie felgi będą świetnie wyglądać, to po zamontowaniu do konkretnego samochodu już niekoniecznie. Najmniejsze drobiazgi mają tu ogromne znaczenie, z tego też powodu takie zakupy trzeba naprawdę dobrze przemyśleć, a najlepiej porozmawiać z jakimś specem. Ważne jest także to, aby przy tuningu nie zagalopować się za bardzo, szczególnie w kwestii szerokości. Przepisy naszego prawa nie pozwalają bowiem, aby obręcze mogły wystawać poza nadkola pojazdu, bo wtedy pojawić się mogą problemy z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like