Nie bez podstawy sukienki uważane są za najbardziej kobiecą część garderoby. Można je zakładać na większość okazji, i bez względu na porę porze roku. Lecz aby faktycznie prezentowały się one odpowiednio, to obowiązkowo je trzeba dobrze dopasować. I nie będzie tu jedynie chodziło o sam rozmiar, ale też i fason. A z dobraniem+ tego ostatniego niestety sporo pań ma trochę problemów, i nie do końca wie, jak to dobrze zrobić. Z tego też powodu przede wszystkim należy określić, jaką ktoś ma figurę. Tu specjaliści wyróżniają ich aż kilkanaście rodzajów, tak więc warto stanąć po prostu przed lustrem i się dobrze sobie przyjrzeć.

Niektóre z takich figur są bardzo charakterystyczne, inne z kolei są nieco podobne do siebie. Jeżeli jakaś pani będzie z tym miała problemy, to może poprosić o niewielką pomoc pracowników w jakimś dobrym sklepie odzieżowym, jacy szybko to powinni zrobić. Wiedząc już, jaką się ma figurę, warto też dowiedzieć się, jakie rodzaje sukienek będą najodpowiedniejsze dla niej. Najczęściej jest spotykana tak zwana klepsydra, i jak pokazuje praktyka panie mające taką figurę dobrze będą wyglądały w dużej części modeli. Mogą one być luźne i eleganckie, a mogą też być dobrze dopasowane – za każdym razem będzie się w niej ślicznie wyglądać. Jeżeli z kolei jakaś pani posiada sylwetkę typu kielich, to sukienki dobrze żeby były nieco węższe i bardziej dopasowane w górnej części, a także akcentować talię i rozszerzać się ku dołowi.

Warto dopasować taką długość, żeby dobrze pokazać nogi. Jabłko jest kolejnym rodzajem figury, które się charakteryzuje bardziej rozbudowaną górą i szczupłymi nogami. W takim przypadku bardzo dobrze będą się sprawdzać sukienki zwiewniejsze i nie opinające mocno figury. Równie często widziana co klepsydra jest gruszka, panie z taką figurą mają szczupłe ramiona i szersze biodra i uda. Dla nich idealnie będą się nadawały sukienki z odkrytymi ramionami, nieco mocniej wcięte w talii. Jeżeli jakaś pani będzie planowała kupić jedną z sukienek dla siebie, to zrobić to na przykład może w sklepie internetowym https://e-sukienki.pl/collections/sukienki-wieczorowe

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like