Jednym z coraz chętniej dobieranych produktów są pożyczki hipoteczne dla właścicieli firm, nie wymagające posiadania zdolności kredytowej. Jeżeli konkretnemu przedsiębiorcy zależy na szybkim i efektywnym pozyskaniu wsparcia finansowego, to w taki sposób z pewnością to pozyska. Każda pozabankowa pożyczka hipoteczna jest pożyczką, dla której zabezpieczenie wyznacza nieruchomość. Zabezpieczenie to polega na ustanowieniu hipoteki poprzez dokonanie wpisu w księdze wieczystej dla konkretnej nieruchomości. Zapis tego typu zabezpiecza pożyczkodawcę i widnieje w księdze wieczystej aż do czasu spłacenia zobowiązania finansowego.

Pożyczka ta może być przeznaczona na każdy cel, zależnie od tego, co planuje właściciel firmy. Biznesmeni są zdecydowani na pożyczki hipoteczne bez zdolności kredytowej, ponieważ procedura ich przyznania toczy się szybciej niż w instytucji bankowej. Należy natomiast mieć świadomość, iż pożyczka bankowa jest tańsza i czas jej spłaty może wynosić kilka lat. Jeżeli zaś ktokolwiek decyduje się na pożyczkę hipoteczną, to okres spłacania nie jest długi. Z kolei, nie trzeba się przejmować złą historią kredytową, czy opóźnieniami w płatnościach w stosunku do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i w Urzędzie Skarbowym.

Z tego względu pożyczkę hipoteczną w takiej formie mają możliwość wziąć także przedsiębiorstwa zadłużone a także te, jakie pojawiły się na rynku nie tak dawno. Do uzyskania pożyczki wymagane są: numer księgi wieczystej nieruchomości będącej zabezpieczeniem, fotografie przed i wewnątrz budynku, dokumentacja finansowa firmy. Obiekty, które mogą zostać uwzględniane to wszystkie, jakie ulokowane są na terenie Polski. Nie będą akceptowane natomiast takie, które znajdują się poza granicami Polski. Opłaca się korzystać ze wskazówek specjalistów, jacy znają się na tym produkcie finansowym, aby doskonale się zorientować.

Jeśli interesujesz się tego typu produktem jak pożyczka hipoteczna bez BIK dla przedsiębiorstwa, to zobacz więcej i zamów bezpłatną konsultację. Wówczas masz możliwość spodziewać się uzyskania indywidualnych wskazówek, przystosowanych do etapu progresu firmy, a zwłaszcza jej ustabilizowania finansowego.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like