Wyposażenie kamperów CarGO! w chwili wypożyczenia zawiera rzeczy standardowe, dzięki jakim można bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach jeździć kamperem. Naturalnie, wypożyczający mają możliwość w dodatku zdecydować się na wyposażenie uzupełniające, zależnie od tego, czego potrzebują. Każdy wypożyczalnia kamperów poznań jest w pełni przygotowany, czyli sprawdzony i czysty.

W wyposażaniu podstawowym umieszczone są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, pełna butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić natomiast mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy śniegowe, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, czy kamera GoPro z dodatkami.

Abstrahując więc od pory roku i okoliczności na drodze można podróżować maksymalnie luksusowo, stricte w taki sposób, jak to sobie zaplanowano. I chociaż większość osób odbywanie podróży kamperem kojarzy z wakacjami, to w porze zimowej także sporo osób odbywa podróże tego typu. Kamper pozwoli bowiem na niemałą niezależność. Każdy użytkownik natomiast ma inne wymagania co do podróży. Reguły wynajmu są każdorazowo w takim razie ustalone indywidualnie.

Dużą popularnością cieszy się wypożyczenie przeczep kempingowych marki HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość decydować się na równi na przyczepy nowe, jak i eksploatowane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na kupno nowego kampera. Dla klientów udostępniony jest serwis, a team pomoże klientom dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też podzespoły zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like