Właściciele mieszkań i domów mają wiele opcji, żeby je w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Oczywiście takiej stuprocentowej ochrony zrobić się nie da, jeżeli złodziej się uprze, to coś wymyśli żeby dostać się do wnętrza. Lecz każda postać ochrony będzie w jakiś sposób odstraszać, a niektóre z nich pozwolą w razie potrzeby zidentyfikować złodziei. Po pierwsze należy zadbać o porządny monitoring. Przykręcone w wyznaczonych lokalizacjach kamery nagrywać będą wszystko to co wydarzy się w środku, a niejednokrotnie umożliwią również widok na żywo. Jednak żeby tego typu filmy były później do wykorzystania, to kamera obrotowa zewnętrzna Ezviz powinna posiadać odpowiednie parametry. Kluczowa przede wszystkim jest rozdzielczość, bo od tego będzie zależało, ile szczegółów zobaczy się na nagraniu. Obecnie standardem staje się powoli format Full HD, mający rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli.

Zapewnia on wystarczająco dużo jakości do tego, żeby odróżnić najdrobniejsze szczegóły, co w przypadku potrzeby identyfikacji włamywaczy ma kluczowe znaczenie. Wybierając taką kamerę powinno się unikać podejrzanie tanich modeli, bowiem niejednokrotnie będą miały one kiepską jakość, mimo teoretycznego posiadania odpowiednich parametrów. Dobrze by było, aby takie urządzenia posiadały także wsparcie pod postacią podczerwonych diod. Znacząco się dzięki temu poprawia jakość obrazu nagrywanego nocą, a promieniowania podczerwonego nie będzie widać po wejściu do pomieszczenia. Rejestrowaniem przesłanych z kamer obraz zajmie się rejestrator monitoringu NVR Hikvision.

Dobrze żeby on obsługiwał parę dysków twardych o dużej pojemności, co pozwoli na przechowywanie większej liczby filmów. Kamery działające poza budynkiem powinny posiadać obudowy zapewniające odpowiednią szczelność. Dodatkową ochroną posiadłości może też być rejestrator monitoringu NVR Hikvision. Umożliwi on pełną kontrolę tego, kto chce wejść na posesję, wraz z wygodną obsługą otwierania. Robiąc zakupy takiego sprzętu w zamówieniu znaleźć się od razu może biały grzejnik konwertorowy 2000w, wówczas wszystko zostanie przysłane jedną paczką.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like