Mająca pastelowe kolory naklejka na ścianę z tęczą ze sklepu www Pastelowelove dostępna jest w kilku rozmiarach oraz w licznych barwach. Kupujący mają do dyspozycji pojedynczą tęczę lub mogą zdecydować się na przykład na kilka tęcz. Akwarelowe naklejki zostały zaprojektowane nad wyraz dokładnie. Ich delikatna oprawa sprawia, że ściany nabiorą wyjątkowego klimatu.

W pierwszej kolejności projektanci, którzy byli odpowiedzialni za powstanie https://www.pastelowelove.pl/naklejki/safari/safari.html wykonują samodzielnie szkic. Kolejno natomiast wykorzystują metodą komputerową oraz przygotują materiał do druku. Cała koncepcja zaprojektowana jest w taki sposób, że tworzy zgraną kompozycję. Odręczne wykonanie przez pochodzących z Polski twórców powoduje, że dużo osób zdecydowanych jest na zakup tej tęczy do pokoiku własnego dziecka.

Tym samym, zyskują gwarancję, że dostaną produkt wysokiej wartości użytkowej. Każda naklejka drukowana jest na wysokiej jakości folii, a także pokrywana jest matowym laminatem. To zabezpieczy całość przed zarysowaniami. Nalepki zwrócą uwagę rodziców, którzy zechcą udekorować w interesujący sposób pokoik dziecka na przykład z uwagi na to, iż dokładnie widać na nich dbałość o każdy szczegół. Tęczę można przyklejać przykładowo za łóżkiem albo w miejscu wyznaczonym na zabawę. Mało tego, że jest to pięknie prezentująca się dekoracja, to spełnia też rolę praktyczną. Ochrania bowiem ścianę przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Ze względu na to że naklejki wycinane są po obrysie, można je nakładać na dowolny kolor ściany.

Poza tym, iż nadają się one do nalepienia na ścianę, to na równi doskonale będą sprawdzać się na elementach umeblowania, szybie albo na lustrze. Taka niepozornie wyglądająca dekoracja może w pełni odmienić wystrój pokoju dziecka. Z uwagi na to, że tęcza dostępna jest w licznych kolorach, może sprawdzić się świetnie zarówno w pokoju chłopca, jak i w pokoju dziewczynki. Naklejki z motywem tęczy są idealnym potwierdzeniem tego, że ściany w pokoju dziecka absolutnie nie mają być nudne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like