Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie ma w swoich szeregach specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy nie tylko prowadzą psychoterapię, ale również edukują społeczeństwo. Profesjonalna pomoc skierowana jest do osób będących w kryzysie życiowym, zmagających się z sytuacją stresującą albo z różnymi problemami natury psychologicznej. Oferowane opcje wsparcia w takim miejscu to: psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, psychoterapia rodzinna, konsultacje z neuropsychologiem, rozmowy z dietetykiem klinicznym, pomoc psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tu skieruje może liczyć na zrozumienie.

Wszystkie informacje na temat placówki, dyplomy kadry jak i opinie dotychczas uczęszczających tutaj klientów podane są na stronie www. W dodatku na witrynie można także odnaleźć sporo informacji na temat przeróżnych schorzeń psychicznych. https://spokojwglowie.pl to witryna na której regularnie pojawi się wiele ciekawych a także wyjątkowo użytecznych tekstów.

Jeśli ktoś będzie zmagać się z: zaburzeniami o charakterze lękowym, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo pozostałymi schorzeniami albo problemami, to w tym gabinecie znajdzie odpowiednią pomoc. W miejscu takim ma miejsce leczenie nerwicy lękowej, bazująca w głównej mierze na terapii poznawczo – behawioralnej, aby pacjent miał okazję rozumieć, które procesy myślowe będą leżały u podstaw albo wzmacniają pojawiający się u niego strach.

Chorzy kierujący się do Spokoju w Głowie mają możliwość decydować się też na psychoterapię indywidualną lub na terapię grupową. Psychoterapia może zostać zastosowana oddzielnie lub w połączeniu z lekami antydepresyjnymi. Specjaliści z gabinetu mają świadomość, jak istotna jest pomoc psychologiczna dla rodzin pacjentów. Sprawdza się w rozwiązywaniu konfliktów wynikających z choroby a także pomoże w komunikowaniu się w systemie rodzinnym. Tak samo chory, ale też jego najbliżsi mogą dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like