Idealne pod względem smaku wyroby włoskie dla branży gastronomicznej proponuje hurtownia North Coast. W katalogu sprzedażowym znajdują się wyroby czołowych włoskich marek, które umożliwiają przygotowanie prawdziwie wywodzących się z Włoch produktów w restauracji albo w pizzerii. Będą to dla przykładu pochodzące z Italii wędliny, mozzarella burrata, sery, dojrzałe pomidory pod postacią przecieru, czy włoskie słodkie przekąski.

Na dodatek można zakupić zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Taka żywność dedykowana jest nie tylko dla osób które doceniają pyszne i zdrowe menu, ale również dla osób zmagających się z alergiami żywieniowymi. Cały katalog wyrobów jest tak szeroki, że podzielony został na parę podkategorii.

Dzięki temu konsumenci mają możliwość szybko zrobić zakupy. Są to takie kategorie jak: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także włoskie trunki przeznaczone dla punktów detalicznych oraz sklepów z alkoholem. Klienci, jacy potrzebują prawdziwych włoskich produktów spożywczych najwyższej jakości, udostępnionych w atrakcyjnych cenach bezsprzecznie będą usatysfakcjonowani z tego, co mogą tutaj otrzymać. Sklep online rozwija się prężnie. Co ciekawe, kupują tutaj nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Z uwagi na bogactwo tego, co kuchnia wywodząca się z krajów śródziemnomorskich ma do zaproponowania, można wybierać określone propozycje żywieniowe na przykład dla lokali gastronomicznych, serwujących dania kuchni rodzimej lub dowolnej. Na ten moment importowane są wyroby od aż siedemdziesięciu wiodących wytwórców, co sprawia, że katalog wyrobów w tym punkcie sprzedaży jest bogatszy od konkurencji.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
You May Also Like